Vandaag worden we toch nog onverwacht snel opgeschrikt door het bericht dat Ton van Hove is overleden. Na een kort ziekbed als gevolg van een herseninfarct is Ton toch nog onverwacht snel heengegaan.

Na zijn herseninfarct enkele weken geleden waren de vooruitzichten al niet goed voor Ton. Helaas moeten wij daarom nu afscheid nemen van een geweldige liefhebber dammer maar belangrijker van een fijn mens, een trouw lid, een vriend.

Ton speelde zijn laatst wedstrijd voor onze vereniging op 29 november, een partij vol vechtlust en motivatie en hij baalde dat hij niet verder kon komen dan remise. Het was Ton ten volle uit, altijd gemotiveerd altijd in het belang van het team, en ook op hoge leeftijd steeds beschikbaar als een beroep op hem is gedaan.

Ton speelde sinds het seizoen 15/16 voor onze vereniging. In 74 competitie wedstrijden scoorde hij 79 punten. Verder was hij in Limburg vooral vele jaren een vaste kracht van DV Schaesberg waarmee hij vele successen heeft geboekt.

Ton we zullen je heel erg missen, het was een voorrecht je in ons midden gehad te hebben.

Namens het bestuur en leden van Cema/De Vaste Zet.

Bron: Facebook, Damvereniging Cema/De Vaste Zet