Met nog één ronde voor de boeg heeft Jitse Slump nog uitzicht op een plaats in de finale om het damkampioenschap van Nederland 2015.

 

In de vijfde en de zesde ronde kon hij twee keer twee punten aan zijn score toevoegen. Daarmee komt hij op een tussenresultaat van 7 uit 6. In de laatste ronde treft hij Peter van der Stap als tegenstander. Bij een overwinning kan hij op gelijke hoogte komen met de twee leiders in zijn poule. Ivo de Jong en Frits Luteijn ontmoeten elkaar in de slotronde en bij een remiseresultaat en winst van Jitse eindigen drie spelers samen op de eerste plaats. Een barrage is dan noodzakelijk. Uit elke groep plaats slechts één speler zich voor de landelijke finale.

Martijn van Gortel is uitgeschakeld voor het bereiken van een finaleplaats. Met 4 punten uit 6 partijen heeft hij één punt minder dan Pepijn van den Brink, zijn tegenstander in de zevende en laatste ronde.